competitieteams senioren

zaterdag

gemengd 17+ 
team 1 team 2 team 3 team 4
Overgangsklasse, afd. 3007 1e klasse, afd. 3026 2e klasse, afd. 3041 3e klasse, afd. 3062
       
Ingrid Hogebrug Inge Krämer Nicole Elferink Selma Alphenaar
Esther van de Bolt Hanke Scheerder Joline van Arnhem Eva Dik
Ragna Meenhorst Bart Bracht Barbara Vehmeyer Angelique van Megen
Arthur Schreurs Ton Bollebakker Merijn van Hooff Ralph Ypes
Derk-Jan Hoekstra Roos de Graaf Maarten Vehmeyer Arjan van der Heiden
Marinka Hengeveld Alexander Peek   Hans Bijzet
Mark Eising      
       
dames 17+ 
heren 17+ 
team 1 team 2 team 1 team 2
2e klasse, afd. 3449 2e klasse, afd. 3450 Hoofdklasse, afd. 3217 3e klasse, afd. 3282
       
Claudia Kamphuis Lioba Loman Martien Valentijn Elkan Krämer
Nadja Krämer Anouk Oostergetel Richard de Boer Mark Hoeksema
Dieneke Duinker Liz Galea Peter Dijkema Erwin Hildebrand
Annamarie Majoor Anita de Jong Martijn van Eijkern Menno Buwalda
Caroline Dinant Manon de Groot Folkert van der Horst Ed Boesjes
Marga Visser Hedwig van Gastel Rik Olff Gerald Majoor
  Pauline van Riet Edo Lucas Jan Jaap Swart
    Bob Valentijn  
    Erik Wim de Gooijer  
       
heren 35+
 
team 1 team 2 team 3  
2e klasse, afd. 3632 2e klasse, afd. 3629 3e klasse, afd. 3644  
       
Dino Veerman Martin Kramer Paul Cohn  
Peter Krijnen Timo Hughes Ivo Koedam  
Martijn Twisker Robin van Poelje Bart Bleys  
Peter Wiegers Marco van Nek Erik Dümpel  
Jean-Paul Huurman Paul Knip Koos Fuykschot  
  Pieter Bas Bredius Peter de Haan  
  Renier van Wakeren Peter Mannaert  
    Brat Ljatifi  
       

zondag

gemengd senioren 
heren
heren 35+
team 1 team 1 team 1 team 2
6e klasse, afd. 0136 6e klasse, afd. 0640 2e klasse, afd. 2019 4e klasse, afd. 2055
       
Jochem Valentijn Pim van Gasselt Hans de Roos Mark van Lieshout
Isabelle Dieperink Rutger Koonings Cees Heuker of Hoek Ronald van Buuren
Fay van Poelje Ole Hietink Erik Visser Gerard de Jong
David Lucas Boris Knip Harry Visser Rob van den Noort
Maurice van Poelje Thibaud Bredius Michael Samson Pim Berkel
Thom Verhoef Alystair Bredius Paul Francoys Sander Andreae
  Lars de Haan Tjeerd Wassenaar  
  Job Huges    

dinsdagochtend

dames 17+ 
dames dubbel 17+ 
team 1 team 2 team 1 team 2
Hoofdklasse, afd. 5800 1e klasse, afd. 5806 Hoofdklasse, afd. 6002 1e klasse, afd. 6014
       
Mariëlle de Veen Kittie Loman Petra Mommersteeg Anneke Roeper
Mieke Bleys Cindy Nowe Anouk Oostergetel Noël van Roosmalen
Gwen Nieuwendijk Afroza Lensen Margot Pistor Alro Jansma
Linda Vroegop Denise Berkel Carien van der Lende Anna Kielstra
Edith Zwartz   Maj Varekamp Karin de Graaf
Rosalinde van Kogelenberg   Erna Steenbeek
       
       

donderdagochtend

vrijdagochtend

vrijdagavond

dames dubbel 17+ 
heren dubbel 50+ 
dames dubbel 35+ 
gemengd dubbel 35+ 
team 1 team 1 team 1 team 1
1e klasse, afd. 6210 1e klasse, afd. 6603 1e klasse, afd. 8200 3e klasse, afd. 7426
       
Judith Kramer Henk Meijer Laura Boesjes Bob Westerink
Leontine Bredius Gerard Franken Anita van den Noort Nicolien van Gool
Muriël Nieborg Jan Hogebrug Anne Hildebrand Sacha Prins
Pauline van Wakeren Patrick Jackson Margot Fuykschot Garbrand Voorma
Piteke Scheringa Bart Smallenbroek Fleur van den Berg Kees de Graaf
Carla Begeer Jan de Wit Jacqueline Knip Lex van ’t Hoenderdaal
  Rob Zwartendijk Lillian de Vries Paul Francoys